1669
سفارت جمهوری اسلامی ایران - - دیدارها و مصاحبه ها
گالری
access deny
پیوند ها


فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش؛ کاری کنید دشمنان حتی جرأت تهدید ملت ایران را نداشته باشند
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تکیه بر نیروی انسانی جوان، مؤمن و پُر انگیزه را کلید حل مشکلات در همه بخش‌های کشور از جمله نیروهای مسلح دانستند و با تأکید بر لزوم کار مضاعف و افزایش آمادگی‌ها، خاطرنشان کردند: هر چه می‌توانید توانایی‌ها و آمادگی‌های خود را افزایش دهید تا دشمنانِ ایران حتی جرأت تهدید این ملت بزرگ را نداشته باشند.
 ١٥:٤٩ - 1397/09/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
درمصاحبه با روزنامه «یو‌اس‌ای تودی»: ظریف: آمریکا از جامعه بین‌المللی می‌خواهدکه قوانین بین‌المللی را نقض کنند
وزیرخارجه ایران دریک مصاحبه ضمن ردمواضع «دولت کنونی آمریکا» درقبال برجام و بازگرداندن غیرقانونی تحریم‌ها گفت که این دولت عملا ازجامعه بین‌المللی می‌خواهد که قوانین بین‌المللی را نقض کنند.
 ١١:٢١ - 1397/08/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
ظریف: آمریکا به اهداف خود در تحریم علیه ایران نمی رسد
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت که با آغاز دور دوم تحریم های آمریکا علیه ایران در روز 13 آبان، اتفاق جدیدی نمی افتد و آمریکا به اهداف خود در تحریم علیه ایران نخواهد رسید. دکتر ظریف که برای شرکت درنشست سه جانبه وزاری خارجه ایران، ترکیه و جمهوری آذربایجان به استانبول سفر کرده است، در بدو ورود در مصاحبه باخبرگزاری ایرنا افزود: اهداف اقتصادی و به خصوص سیاسی واشنگتن در زمینه تحریم آمریکا علیه ایران محقق نخواهد شد. وی اظهار کرد: امکان این که آمریکا بتواند به اهداف اقتصادی خود از این تحریم ها برسد بسیار کم است و احتمال این که به اهداف سیاسی خود از طریق این تحریم ها برسد، حتما وجود ندارد.
 ١٦:٠٤ - 1397/08/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکیه با محمت سکمن شهردار ارزروم.
سفیرکشورمان درترکیه با محمت سکمن شهردار ارزروم درآنکارا دیدار و گفتگو نمود.
 ١١:١٦ - 1397/07/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکیه با تمل کرم الله اوغلو رهبر حزب سعادت
سفیر ایران در ترکیه ضمن اشاره به عملیات تروریستی اهواز گفت تروریسم نه مرز می شناسد و نه انسانیت . اینگونه جنایات غیر انسانی نه تنها نمی توانند در اراده دولت و مردم ایران برای مبارزه با تروریسم خللی ایجاد کنند بلکه به تعبیر امام خمینی این خونها اراده مردم را در حفظ انقلاب تقویت کرده و جمهوری اسلامی ایران در زمان مناسب عکس العمل محکمی را نشان خواهد داد.
 ١٩:١٣ - 1397/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نظرات