1669
سفارت جمهوری اسلامی ایران - - لید و عکس
گالری
access deny
پیوند ها


چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی
چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی 6 و 7 دی ماه مصادف با 27 و 28 دسامبر 2018 ماموریت جشنواره : جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی از سال 1383 توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با حمایت های وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ماموریت شناسایی ، ارزیابی و معرفی فن آفرینان ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری مبتنی بر فناوری ، هرساله برگزار می شود .
 ٠٩:٤٢ - 1397/09/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش؛ کاری کنید دشمنان حتی جرأت تهدید ملت ایران را نداشته باشند
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تکیه بر نیروی انسانی جوان، مؤمن و پُر انگیزه را کلید حل مشکلات در همه بخش‌های کشور از جمله نیروهای مسلح دانستند و با تأکید بر لزوم کار مضاعف و افزایش آمادگی‌ها، خاطرنشان کردند: هر چه می‌توانید توانایی‌ها و آمادگی‌های خود را افزایش دهید تا دشمنانِ ایران حتی جرأت تهدید این ملت بزرگ را نداشته باشند.
 ١٥:٤٩ - 1397/09/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنرانی دکتر ظریف در کنفرانس بین المللی افغانستان در ژنو - ۷ آذر
.تروریسم و قاچاق مواد مخدر همواره درافغانستان همدیگر را تقویت کرده‌اند. برای مقابله با تهدید مواد مخدر، به استراتژی جامعی نیاز داریم که باید شامل توسعه اقتصادی در این کشور ثروتمند به لحاظ منابع باشد. راه‌های ارتباطی حائز اهمیت بوده و شبکه دریایی و ریلی ایران از جمله بندر چابهار برای توسعه افغانستان ضروری است. مایه تأسف است که تحریم‌های یک‌جانبه و غیرقانونی مانع از همکاری می‌شوند.
 ١٥:١٥ - 1397/09/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست همکاری‌های بین بخشی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه در تبریز
همزمان با تلاش‌های یکجانبه‌گرایانه و تمامیت‌خواهانه و افزایش فشار به کشورهای مختلف برای همراهی با تحریم‌های غیرقانونی علیه جمهوری اسلامی ایران و در روز شروع اعلام تحریم‌های ظالمانه، با سفر یک هیات ترکیه‌ای به کشورمان، چهارمین نشست همکاری‌های بین بخشی میان ایران و ترکیه در روزهای 14 و 15 آبان ماه جاری در شهر تبریز برگزار شد.
 ١٨:٣٨ - 1397/08/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه همایش
سیزدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS-2018)
سازمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران سیزدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS-2018) را در تاریخ 5 لغایت 7 آذر ماه 1397 برابر با 26 لغایت 28 نوامبر 2018 و با حضور اندیشمندان، مهندسان، طراحان و محققان کشورهای مختلف در تهران برگزار می نماید. علاقمندان شرکت در این همایش می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به نشانی https://icopmas.pmo.ir مراجعه نمایند.
 ١٠:٣٠ - 1397/08/17 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نظرات