1669
سفارت جمهوری اسلامی ایران - - لید و عکس
گالری
access deny
پیوند ها


سومین اجلاس مجالس اوراسیا در شهر آنتالیایی ترکیه آغاز شد
سومین اجلاس بین المجالس اوراسیا با حضور رییسان و هیات های پارلمانی 38 کشور آسیایی و اروپایی با برگزاری مراسم رسمی افتتاحیه در هتل کایا پلازو شهر آنتالیای ترکیه آغاز شد. سومین اجلاس بین المجالس کشورهای اوراسیا طی امروز و فردا با حضور روسای مجلس 20 کشور و هیات های پارلمانی از 17 کشور آسیایی و اروپایی برگزار می شود. سومین اجلاس بین المجالس اوراسیا با پیام ویدئویی رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهوری ترکیه رسما آغاز شد.
 ١٢:١١ - 1397/07/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
بینالی ییلدیریم و علی لاریجانی روسای مجلس ترکیه و ایران در آنتالیا دیدار کردند.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با بینالی ییلدیریم، رئیس پارلمان جلس ترکیه در آنتالیا دیدار و گفتگو کرد. ییلدریم و لاریجانی در چارچوب سومین نشست روسای مجالس کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا با موضوع "همکاری اقتصادی در اوراسیا، محیط زیست، توسعه پایدار" در هتل کایا پلازا آنتالیا دیدار و گفتگو کردند.
 ١٢:٠٦ - 1397/07/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی:
ملت ایران با شکست دادن تحریم سیلی دیگری به آمریکا خواهد زد
 ١٦:٠٦ - 1397/07/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
آیین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی درسفارت جمهوری اسلامی ایران درترکیه برگزار شد
آیین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز با حضور سفیر کشورمان در ترکیه، سرهنگ بهرام بارانی افسر رابط پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در آنکارا و دیپلمات ها و سایر کارکنان سفارت برگزار شد.
 ١٧:٢٠ - 1397/07/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
توئیت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران:
آمریکا برجام که توافقی چندجانبه و بخشی از قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت است را نقض کرده و ادعا کرد که به دنبال یک "عهدنامه دوجانبه با ایران" است. امروز هم آمریکا از یک " عهدنامه دوجانبه با ایران " بعد از اینکه دیوان بین المللی دادگستری دستور داد به نقض آن عهدنامه - تحریم مردم ایران - خاتمه دهد، خارج شد. رژیم قانون شکن!
 ١٠:٢٣ - 1397/07/12 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نظرات