1669
سفارت جمهوری اسلامی ایران - - بیانیه های مطبوعاتی
گالری
access deny
پیوند ها


افراط گرایی و تروریسم، نژاد و مذهب نمی شناسد.
دکتر ظریف، وزیر امورخارجه حمله تروریستی به کنیسه یهودیان در پیتزک برگ پنسیلوا نیا رامحکوم کرد.
 ١٦:١١ - 1397/08/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
توئیت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران:
آمریکا برجام که توافقی چندجانبه و بخشی از قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت است را نقض کرده و ادعا کرد که به دنبال یک "عهدنامه دوجانبه با ایران" است. امروز هم آمریکا از یک " عهدنامه دوجانبه با ایران " بعد از اینکه دیوان بین المللی دادگستری دستور داد به نقض آن عهدنامه - تحریم مردم ایران - خاتمه دهد، خارج شد. رژیم قانون شکن!
 ١٠:٢٣ - 1397/07/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
قاسمی: قرار موقت دادگاه لاهه؛ پیروزی بزرگ برای ایران
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: قرار موقت دادگاه لاهه، الزاماتی را برای آمریکا درخصوص تعاملات بانکی، مالی و پولی در سه حوزه کشاورزی و غذایی، تجهیزات پزشکی و دارویی و تأمین قطعات هواپیما ایجاد می کند
 ٠٩:٣٧ - 1397/07/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه وزارت امور خارجه در واکنش به صدور قرار موقت از سوی دیوان بین المللی دادگستری لاهه در پرونده شکایت دولت جمهوری اسلامی ایران علیه ایالات متحده
جمهوری اسلامی ایران با استقبال از تصمیم دیوان بین المللی دادگستری به عنوان رکن اصلی قضایی سازمان ملل متحد و صدور قرار موقت این محکمه علیه اقدام غیرقانونی دولت آمریکا در بازگرداندن تحریم های یک جانبه که با خروج این کشور از برجام صورت گرفت، تصمیم دیوان را که با اتفاق آراء اتخاذ شده است، نشانه بارز دیگری در تایید حقانیت جمهوری اسلامی ایران و غیرمشروع و ظالمانه بودن تحریم های آمریکا علیه مردم و شهروندان کشورمان می داند.
 ٠٩:٣٢ - 1397/07/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنگویی وزارت امورخارجه:
جمهوری اسلامی ایران درادامه سیاست های اصولی وانسانی خود در جهت افزایش امنیت وثبات منطقه و مبازره با تروریسم خواهد کوشید. توجیه گران حرفه ای نمی توانند منکر نقش مستقیم خود درحمایت از تروریسم شوند.
 ٠٠:٤٤ - 1397/07/01 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

نظرات